łóżko w Apartamencie Brązowym Śmiała 77
PREV
NEXT

APARTAMENTY

Oferujemy 11 apartamentów o wielkości od 16m2 do 35m2 (apartamenty: brązowe, srebrne, złoty oraz platynowy) z możliwością jednoczesnego zakwaterowania 26 osób.

Więcej

SALA OKOLICZNOŚCIOWA

Oferujemy powierzchnię do organizacji szkoleń lub konferencji z jednoczesną możliwością noclegu dla Gości biorących w nim udział. Zgodnie z życzeniem klienta sala szkoleniowa może służyć jako przestrzeń integracyjna lub przestrzeń na imprezy okolicznościowe i rodzinne. 

Więcej

OFERTA GRUPOWA

Dla grup powyżej 6 osób przygotowaliśmy specjalną zniżkę nawet do 10%. Zapraszamy także do organizacji kameralnych spotkań. Zadzwoń i dowiedź się więcej.

Więcej

Spokój w centrum miasta

TWÓJ DOM W WARSZAWIE

Apartamenty Śmiała77
to idealne miejsce na krótsze lub dłuższe pobyty związane z pracą lub wypoczynkiem, znajdujące się w nowoczesnym, kameralnym i niezwykle klimatycznym obiekcie. Położone w jednej z najbardziej urokliwych części Warszawy na Żoliborzu Oficerskim. Apartamenty otoczone są parkami i skwerami, dającymi możliwość odpoczynku wśród zieleni. Doskonała lokalizacja umożliwia szybką i sprawną komunikację do i z centrum Warszawy.

Całkowicie odrestaurowany obiekt, oddany do użytku w sierpniu 2017 roku, oferuje 11 nowych, umeblowanych i w pełni wyposażonych apartamentów, nawiązujących do oryginalnego klimatu budynku. Ogrodzony teren oraz piękny ogród gwarantują prywatność oraz udany odpoczynek z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm, poszukujących apartamentów na doby, tydzień, miesiąc Apartamenty Śmiała77 oferują atrakcyjne usługi dla klientów biznesowych.

 

TOP
?

minimalny pobyt to 2 noce