łóżko w Apartamencie Brązowym Śmiała 77
PREV
NEXT

Z NAMI WARTO!

Rezerwuj swój kolejny pobyt bezpośrednio na naszej stronie www i oszczędzaj nawet do 10%. 
Zapraszamy do formularza rezerwacji.

Więcej

WYNAJMIJ SALĘ !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu klimatycznej powierzchni konferencyjnej. Zorganizuj w jednej lokalizacji spotkanie biznesowe lub przyjęcie okolicznościowe i nocleg dla uczestników.

Więcej

OFERTA GRUPOWA

Dla grup powyżej 6 osób przygotowaliśmy specjalną zniżkę nawet do 15%. Zapraszamy także do organizacji kameralnych spotkań. Zadzwoń i dowiedź się więcej.

Więcej

Nowy obiekt na mapie stolicy

TWÓJ DOM W WARSZAWIE

Apartamenty Śmiała77
to idealne miejsce na krótsze lub dłuższe pobyty związane z pracą lub wypoczynkiem, znajdujące się w nowoczesnym, kameralnym i niezwykle klimatycznym obiekcie. Położone w jednej z najbardziej urokliwych części Warszawy na Żoliborzu Oficerskim. Apartamenty otoczone są parkami i skwerami, dającymi możliwość odpoczynku wśród zieleni. Doskonała lokalizacja umożliwia szybką i sprawną komunikację do i z centrum Warszawy.

Całkowicie odrestaurowany obiekt, oddany do użytku w sierpniu 2017 roku, oferuje 11 nowych, umeblowanych i w pełni wyposażonych apartamentów, nawiązujących do oryginalnego klimatu budynku. Ogrodzony teren oraz piękny ogród gwarantują prywatność oraz udany odpoczynek z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm, poszukujących apartamentów na doby, tydzień, miesiąc Apartamenty Śmiała77 oferują atrakcyjne usługi dla klientów biznesowych.

 

Nasz priorytet: Jakość i komfort naszych gości

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do miejsca niezwykle klimatycznego, którym mamy przyjemność zarządzać.

Zadowolenie naszych Gości odwiedzających Warszawę, zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych, jest naszym priorytetem. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i oczekiwania, każdorazowo traktując je w sposób indywidualny.

W naszych zacisznych i urokliwych Apartamentach znajdą Państwo wytchnienie od miejskiego zgiełku. Jednocześnie bliskość stacji Metra przy Pl. Wilsona, spełnia oczekiwania planujących udział w centrum miejskich wydarzeń.

Mam nadzieję, że czas spędzony w naszych kameralnych apartamentach, będzie dla Państwa miłym wspomnieniem i zachęci do ponownego odwiedzenia naszego obiektu.

Zapraszamy!

Zespół Apartamentów Śmiała77

Tworzymy miejsca z klimatem

Zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i oczekiwania, każdorazowo traktując je w sposób indywidualny.
TOP
?

minimalny pobyt to 2 noce