łóżko w Apartamencie Brązowym Śmiała 77
PREV
NEXT
sypiania w Apartamencie Platynowym Śmiała 77

APARTAMENTY

Oferujemy 11 apartamentów o wielkości od 16 m2 do 35 m2 z możliwością jednoczesnego zakwaterowania do 28 osób. Każdy apartament posiada prywatną łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny.

zobacz więcej

SALA EVENTOWA

Posiadamy wielofunkcyjną przestrzeń na wynajem o łącznej powierzchni 77 m2. Sala może być zaadaptowana pod organizację zarówno wydarzeń firmowych jak i imprez okolicznościowych.

zobacz więcej

Zaciszny ogród przy apartamentch

WYNAJEM CAŁEGO OBIEKTU

Istnieje możliwość wynajmu całego obiektu - wszystkich 11 apartamentów, sali eventowej oraz ogrodu na prywatne wydarzenie.

zobacz więcej

Spokój w centrum miasta

TWÓJ DOM W WARSZAWIE

Apartamenty Śmiała77 to idealne miejsce na krótsze i dłuższe pobyty związane z pracą lub wypoczynkiem, znajdujące się w nowoczesnym, kameralnym i niezwykle klimatycznym obiekcie. Położone są w jednej z najbardziej urokliwych części Warszawy na Żoliborzu Oficerskim. Apartamenty otoczone są parkami i skwerami, dającymi możliwość odpoczynku wśród zieleni. Doskonała lokalizacja umożliwia szybką i sprawną komunikację do i z centrum Warszawy.

Całkowicie odrestaurowany obiekt, oddany do użytku w sierpniu 2017 roku, oferuje 11 nowych, umeblowanych i w pełni wyposażonych apartamentów, nawiązujących do oryginalnego klimatu budynku. Ogrodzony teren oraz piękny ogród gwarantują prywatność oraz udany odpoczynek z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm, poszukujących apartamentów na doby, tydzień, miesiąc Apartamenty Śmiała77 oferują atrakcyjne usługi dla klientów biznesowych.

TOP