dłonie

Przestrzeń dla biznesu

Dla biznesu

Dzięki wieloletniej współpracy naszych pracowników z licznymi korporacjami, doskonale rozumiemy potrzeby Klientów biznesowych. Poza profesjonalną obsługą oraz kompletnie wyposażonymi 11 apartamentami dającymi możliwość przyjęcia jednocześnie do 26 osób, dysponujemy salą przygotowaną specjalnie z myślą o spotkaniach firmowych; szkoleniach lub zamkniętych konferencjach, zapewniając tym samym nocleg dla Gości. W ramach pobytu możemy zaoferować Państwu usługi dodatkowe.

Wszystkie nasze apartamenty zostały dokładnie przetestowane aby umożliwiały Państwu spędzenie czasu w najwyższym komforcie oraz wygodzie.
Zapraszamy do wynajmowania całego obiektu i organizacji większych spotkań. Udostępniamy powierzchnię do organizacji
szkoleń lub konferencji z jednoczesną możliwością noclegu dla Gości biorących w nich udział.

Nasz ogród jest nie tylko ozdobą apartamentów, ale także miejscem wypoczynku i relaksu po całodniowym pobycie w Warszawie.
Zautomatyzowaliśmy dla Państwa system meldowania się w obiekcie. Zapraszamy przez całą dobę. W związku z późnymi godzinami przyjazdu nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Niezwykle słoneczne pokoje wyposażone są w wysokiej jakości nowe meble i dodatki. W każdym apartamencie do dyspozycji Gości jest  darmowe wi-fi i sejf.Apartamenty obejmują także aneks kuchenny wyposażony w ekspres do kawy, czajnik elektryczny, płytę grzewczą oraz lodówkę.

TOP
?

minimalny pobyt to 2 noce