Kontakt

 

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych od BARC WARSZAWA S.A.
  Zgoda jest dobrowolna, aczkolwiek niezbędna do kontaktu i otrzymywania informacji handlowych. Ma Pani/Pan prawo cofnąć zgodę w każdym czasie. Jeśli cofnie Pani/Pan zgodę nie będziemy wysyłać informacji handlowych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych jest BARC WARSZAWA S.A. z siedzibą w Warszawie (02-002), ul. Nowogrodzka 62C. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych (barc@barc.com.pl).  Pokaż więcej >

 

 

Nasza lokalizacja

W centrum miasta, a z dala od zgiełku.

Zapraszamy do kontaktu:

Kontakt telefoniczny w godzinach od 9.00 do 18.00.                W pozostałym czasie prosimy o wiadomości mailowe lub sms.

Apartamenty ŚMIAŁA 77 to miejsce prestiżowe,  dobrze skomunikowane, a jednocześnie usytuowane w zielonej części miasta. Apartamenty zlokalizowane są w historycznej część Żoliborza Oficerskiego, podlegającej obecnie ścisłej ochronie konserwatorskiej. Architektura tego miejsca nawiązuje do stylu dworkowego i popularnej w latach 20 XX w. koncepcji miasta-ogrodu.

Naszymi sąsiadami są osoby powszechnie znane i lubiane.
Zaciszna ulica gwarantuje  wytchnienie od gwaru miasta.

Apartamenty Śmiała 77
ul. Śmiała 77
01-526 Warszawa

Nr rachunku Santander Bank Polska SA
60 1090 1753 0000 0001 3450 0668

TOP