Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu.

DOBA HOTELOWA
Doba pobytu rozpoczyna się o godzinie 15.00 i trwa do godziny 11.00.

AUTOMATYCZNY SYSTEM REZERWACJI
Zautomatyzowaliśmy dla Państwa system meldowania się w obiekcie. Zapraszamy przez całą dobę. W związku z późnymi godzinami przyjazdu nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Podczas zameldowaniu należy okazać lub samodzielnie zeskanować dokument tożsamości.

KARTA DOSTĘPU
Karta dostępu, znajdująca się w Apartamencie, jednocześnie otwiera drzwi w budynku oraz uruchamia w wynajętym przez Państwa apartamencie instalację elektryczną.

Wychodząc z apartamentu prosimy o:
- zamykanie drzwi i okien - ich niezamknięcie spowoduje uruchomienie systemu alarmowego i przyjazd na miejsce ochrony lub innych służb porządkowych.
- zabieranie ze sobą karty dostępu do apartamentu. Po wyjęciu karty dostępu z czytnika mają Państwo 60 sekund na wyjście z Apartamentu.  

Karta dostępu umożliwia wejście do budynku, Apartamentu, a włożona do czytnika – rozbraja alarm oraz daje dostęp do energii elektrycznej i wody.

WCZEŚNIEJSZE LUB PÓŹNIEJSZE ZAKWATEROWANIE
Jeżeli chcieliby Państwo przyjechać wcześniej lub wyjechać później - prosimy o wpisanie tej informacji podczas rezerwacji lub kontaktowanie się z nami przez formularz rezerwacyjny, mailem lub telefonicznie.

PRZEDŁUŻANIE POBYTU
Jeżeli podoba się Państwu w naszym obiekcie, zapraszamy do przedłużania pobytu u Menedżera obiektu, najlepiej w godzinach 8.00 - 14.00 od pon do pt pod numerem +48 500 384 493.

Naszym Gościom udostępniamy możliwość samodzielnego zameldowania.

Po uiszczeniu opłaty za pobyt, na adres mailowy i/lub na telefon (sms), otrzymują Państwo
kod dostępu do budynku, następnie po zeskanowaniu dokumentu tożsamości na parterze obiektu kod do apartamentu.

Takie rozwiązanie gwarantuje pełną swobodę i dyskrecję.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za późny przyjazd jeżeli Gość skorzysta z self check-in.

Dokładamy wszelkich starań aby czuli się Państwo dobrze w naszych apartamentach. Zachęcamy do korzystania z usług dodatkowych. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje dotyczące pobytu
w naszym obiekcie.

Zapraszamy do organizacji przyjęć w części wspólnej budynku po wcześniejszym uzgodnieniu z menedżerem obiektu.

Prosimy o wzajemne poszanowanie chęci do odpoczynku i relaksu na terenie obiekcie. Jednocześnie przypominamy, że cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 8.00.

Dzieci do lat 3 przebywają bezpłatnie.

We wszystkich apartamentach obowiązuje zakaz palenia.

Jeżeli podoba się Państwu w naszym obiekcie, zapraszamy do przedłużania pobytu od pon - pt, w godzinach 8.00 - 16.00 pod numerem +48 500 384 493.

Zwierzęta domowe nie są akceptowane w naszych apartamentach.

Jeżeli przyjechali Państwo bardzo późno lub wyjeżdżają bardzo wcześnie, proponujemy skorzystanie z naszej usługi dodatkowej Na dobry początek dnia - śniadanie w pudełku.

Posiłek jest przygotowywany codziennie na zamówienie i dostarczany pod drzwi Państwa apartamentu z samego rana. 

Usługę można zamówić w formularzu rezerwacyjnym lub kilka dni przed przyjazdem poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt.

Informację o rezygnacji z pobytu prosimy zgłaszać możliwie jak najszybciej przez formularz kontaktowy.

Jeżeli Gość nie przyjedzie i nie będzie z nim kontaktu, apartament zostanie skierowany do ponownej sprzedaży.

Bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas szczególnie ważne.
Każdy apartament, jak i części wspólne, w obiekcie Śmiała 77 są chronione osobnymi systemami: alarmowymprzeciwpożarowym i chroniącym przed zalaniem.

SYSTEM ALARMOWY

Prosimy o zamykanie okien i drzwi oraz wyjmowanie karty dostępu z czytnika każdorazowo opuszczając Apartament. Tylko takie postępowanie pozwala załączyć indywidualny alarm w danym Apartamencie. Po wyjęciu karty dostępu z czytnika mają Państwo 60 sekund na wyjście z Apartamentu.

Każdorazowe wejście do Apartamentu wymaga rozbrojenia alarmu przez włożenie karty dostępu do czytnika.

Karta dostępu umożliwia dostęp do budynku, Apartamentu i włożona do czytnikarozbraja alarm oraz daje dostęp do energii elektrycznej i wody.

SEJF

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Państwa pobyt oraz rzeczy pozostawione w apartamencie były bezpieczne. Każdy apartament wyposażony jest w bezpłatny sejf, zachęcamy do korzystania z niego. Prosimy, aby cenne dla  Państwa przedmioty były tam umieszczane.

SYSTEM PRZECIWPOŻAROWY

W każdym apartamencie znajdują się czujki wykrywające dym oraz wzrost temperatury. Są one szczególnie przydatne ze względu na możliwość przyrządzania posiłków w apartamentach.

SYSTEM CHRONIĄCY PRZED ZALANIEM

W każdej łazience zainstalowany jest czujnik kontrolujący poziom wody, w przypadku ewentualności zalania czujnik odcina automatycznie dopływ wody. Zapobiega to zalaniu pokoju oraz sąsiednich apartamentów.  Po osuszeniu podłogi czujnik automatycznie przywraca wodę w instalacji.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Państwa pobyt u nas był przyjemny i bezpieczny. Nie odpowiadamy jednak za zaniedbania innych osób naruszających bezpieczeństwo.

Liczymy na Państwa zrozumienie i stosowanie się do zasad współżycia i dbania o wspólne dobro.

TOP